بغض سرما

http://www.dohati.persianblog.ir    

...فهمیدنش کار سختی است اما اینکه چه می گوید نه!     : بغض سرما را می گویم

همان قدر که این عبارت دو کلمه ای نامانوس است ؛ به همان اندازه رایحه دردی که از میان جملات پریشانش می اید اشناست ؛ دلتنگی ؛ بی تابی ؛ گفتگوی یک ریز و مجادله گونه با باران ؛ مخاطب همیشگی اش در پستهایی که انگار پایانی ندارند ؛ اما در نوع خود منحصر به فردند ؛ پستهایی که در انها شروع و میان و انتها چیزی بنام  پیوستگی دیده نمیشود : درست مثل ان است که مجنونی بخواهد داستانی را در حال دویدن تعریف کند ! انگار چیزی ان وسطها افتاده است ؛ شاید سانسور شده باشد ؛ گاه این حس حتی به جملات راه می یابد و وسط جمله ساده ای را می بلعد و شاید این از تکنیک نوشتن است شاید ؟ ... دردی غریب و زخمی عمیق در جملات موج می زند ؛ التماس و التجا ونومیدی نیز با وجودی که میداند این نوشته ها را *او* نخواهد خواند و نخواهد امد ؛ اما باز در جملات خواب امدنش را می بیند ...وقتی شروع به خواندن ده پانزده پست اخرش کردم( انگار کوهی است که از ان بالا میروم ) رفتم و رفتم اما به چبزی نرسیدم ؛ گاه البته کلمه ای جمله ای میخ کوبم می کرد و یا حتی در ذهنم می ماند ( در جیب چیزی ندارم در دست ... ودل را هم که بده کار توام ) اما در انتها سرگردانی مردی غریب را دیدم که دوست داشتن را تجربه کرده است ...

اگر یک بار انجا رفته باشی ؛ اما سخت ترین کار رفتن برای بار دوم است ! زیرا که درد است که از در و دیوار می بارد؛ لیکن انجا نگاه دخترکی هست که همیشه مرا به خود می خواند.        

/ 63 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فاطیما

متنهات خيلی زيباس.....از دل است که بر دل است

فاطیما

من هر وقت دلم برا کوچه تنگ ميشه ميام وب تو.... خيلی چيزا ياد ميگيرم......

فاطیما

هنوز حرفمو نگفتم...... باشه واسه بعد.......

رها . م

به به که ديگه تهديد ديگه؟!!! بنده از اين بادا نيستم که با اين بيدا بلرزم!!! وووووووووووووووووووووووووا؟! چی شد!؟ منظورم همون چيز بود ديگههه! قول ميدم نقدتو خودم بذارم تو وبم! خوفه؟ اخه خيلی دقيقی!کيف می کنم!