برای نسيم

                               http://www.nasim_tanha.persianblog.ir/

... اگر مردم/

   که بعید میدانم بمیرم/

            برایم بنویسید :

                    او مرگ را هم دوست داشت

/ 54 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آهوخانوم

نام خدا نبردن از آن به كه زير لب بهر فريب خلق بگوئي خدا خدا

مهدی

من که مردم...... سالهاست جنازه‌ای بر دوش، کوچه‌های سرد بی‌کسی را دور می‌زنم. آری من قرن‌هاست که مرده‌ام، تنها کسی دیگر است در هیات من که لباسهایم را کهنه‌تر می‌کند!

مهدی

دلم گريه ميخواد داوود جان...... خيلی بد مردم .....شايد نتونم ديگه برگردم

جوجوي برفي

*****برف*****بارید****** برف******بارید***** ****برف*******بارید**** برف*****بارید******* *************برف*** بارید**** ********برف***** ***بارید******* ******* و خداوند ، سرانجام تکه های وجودش را بر ما ارزانی داشت ********* باشد که پاس بداریم******** خانه ام سپید شد***** **************** دوستار شما جوجوی برفی( نازنين)

نیکو

مرگ من روزی فرا خواهد رسید در بهاری روشن از امواج نور در زمستانی غبار الوده و دور یا خزانی خالی از فریاد وشور مرگ من روزی فرا خواهد رسید روزی از این تلخ وشیرین روزها روز پوچی همچو روزان دگر سایه ای از امروزها دیروزها ....... بعدها نام مرا باران و باد نرم می شوید از رخسار خاک !

نسيم

سلام. ممنونم از اين پستی که برای من گذاشته بودی . اما اين جا دو سوال پيش می اد . اول اينکه تو اينو از کجا فهميدی؟ دوم اينکه مگر چند نفر را در اين دنيا می شناسيم که عاشق زندگی باشد و از مرگ فراری؟؟؟؟؟

نسيم

اما اگر منظورت اينه که تو مرگ را هم دوست داری .برات ميگم . بيا تا برايت بگويم چه اندازه اندوه من وسعت دارد . بيا تا برايت از سرمای زمستانی بگويم . از تمام نا گفته ها اگر بخواهی برايت ميگويم . مرگ که از آن ماست. گريز از غيرش نميتوان . از مرگ چرا؟