برای انها که دوستشان دارم

نسیم یاد تو در معبر فراموشی است

هنوز نام غریبت درون این گوشی است

صدای خسته من مرده زیر سایه صبر

و گوشهای تو در خوابهای خرگوشی است

دل, اسیر هوادار عشق می طلبه

ردای زهد مرا ننگرید سر پوشی است

ندید شعر من اینجا رنگ آرامش

عروض و قافیه ام روی تخت بی هوشی است

همون که نام تو در ابتدای این بیت است

مرا خوش تر از آن حرفهای در گوشی است

حضور نقطه ما در زمانه مکتوب است

چه باک قسمت ما سوختن و, خاموشی است

/ 16 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بیژن

درشرایط کنونی بانفوذهایی که بوترابی و پولازاده دارند میتوانند برای وبلاگ و وبلاگ نویسان ایرانی مفید واقع شوند. واسه همین من سعی میکنم در برخی از موارد هم از آنها پشتیبانی کنم. چون میدانم اگر آنها نباشند یعنی پرشین بلاگ به گند کشیده میشه و یه چیزی میشه مثل پارسی بلاگ یا نهایتا مثل بلاگفا. انصافا بوترابی در حین مدیریتش برای پرشین بلاگ خیلی ضحمت کشید. که درواقع برای وبلاگ نویسان زحمت کشید. شادوپیروزباشی. بدرود.

همون

بابا یکی منو بگیره !!![نیشخند] من و این همه خوشبختی واقعا محاله !!!![نیشخند]شما از این که این قدر دوستانتون رو شرمنده می کنید چه حسی دارید ؟؟؟[نیشخند] ما به دوستی با شما می نازیم !!!!

همون

قضیه گوش و در گوش و حرف های در گوشی چیه ؟؟؟[نیشخند]

زینب

من برای آقای بوترابی نوشته بودم اون مطلب رو. بقیه هر چند تا جمله که باشه یا می خونند یا نمی خونند اما حق اعتراض ندارند! درضمن من نمی دونم چرا با یه آدرس الکی برام پیام می گذارید.

همون

ما به روز هستیم !!![نیشخند]

نسیم

سلام داوود عزیز. ممنون از اینکه این قدر عمیق منو خوندی. سالی یه بار میایی ها اما همون یه بار قد یه عمر منو میخونی.اما فکر کنم وضع من خیلی وخیم تر از رفتن به معبر فراموشی باشه............... تو شاد باشی.

زهرا سخی

سوختن و خاموشي و شما؟ نه اين "ما" به شما بر نمي گردد دوست عزيز ...راستي بي خبر نگذار من رو آپ مي كني

بیژن آریا

درودبرگرامی همدل. تارنگارم"شیدایان" را به روز کردم. اگر دوست داشتی به تارنگارم بیا. درضمن در پی خواسته برخی از دوستان که خواستار خواندن نوشتارهای بیشتر از من شده بودندتارنگار"کوچک فرزند ایران زمین"را به نشانی"bijan-ariya.persianblog.ir"راه اندازی کرده ام. تارنگار"شیدایان"یک تارنگار تاریخی است و هدف من در آن جذب خوانندگان بیشتر است تا گرهم آوری نوشتارهای بیشتر ولی دراین تارنگار جدیدم"کوچ فرزند ایران زمن"هدف نوشتن روزمرگی ها و دردل هایم است و امکان دارد در هفته چندبار به روزش کنم. اگر دوست داشتی به آنجا هم بیا. شادوپیروزباشی. بدرود.

سمیرا

من جزو دوست می نشدگانم :دی